Kariéra

Pokud je pro Vás důležité dělat práci, která Vás baví, pracovat v příjemném prostředí a přátelském kolektivu, jsme právě společnost, kterou hledáte! Našim zaměstnancům nabízíme stabilní zázemí, kreativní prostředí, možnost vzdělávání a kariérního růstu.
Aktuálně hledané pozice naleznete pod následujícími odkazy.

Projektant

Náplň práce:

  • vypracování projektové dokumentace;
  • provádění kontrol, posuzování a korektury projektů a dokumentací;
  • provádění stavebně technického průzkumu;
  • provádění autorského nebo technického dozoru nad realizací stavby;
  • řízení příslušných odborných a montážních prací;
  • organizace, řízení, provádění a účast na přejímce projektů včetně subdodávek.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektrotechnického směru výhodou;
  • komunikační dovednosti, příjemné vystupování, pečlivost a zodpovědnost;
  • znalost práce na PC;
  • trestní bezúhonnost;
  • základní znalost práce s AutoCAD, případně s jinými CAD programy;
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Nabízíme:

  • stabilní zázemí společnosti, která působí na trhu poradenských služeb v oblasti ochrany osob, majetku a informací;
  • vedení a zaškolení do produktů v oblasti projekce systémů technické ochrany (STO) zkušenými projektanty – zajímavou práci, při které se naučíte komunikovat s klienty a servisními organizacemi, osvojíte si prostředí staveb a prohloubíte znalosti získané studiem;
  • pravidelná účast na odborných seminářích zabývající se novými technologiemi v oblasti STO;
  • odpovídající platové podmínky;
  • kariérní růst a další rozvoj ve společnosti;
  • notebook a mobilní telefon;
  • příjemný pracovní kolektiv;
  • firemní benefity.

Nástup:
dle domluvy

Místo pracoviště:
Ostrava

Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu kremenkoval@fsc-ov.cz
Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, jež splní výše uvedené požadavky.